Siang Pure olej Formula II 7ml

Siang Pure olej Formula II 7ml

Brand: Bertram Chemical (1982) Co.,Ltd.
Product Code: BAO-14-015
Availability:
438
Price: 4.75 €
Description

Siang Pure olej Formula II je čistá kompozícia rastlinných výťažkov. Formula II olej Siang Pure je vhodný na štípance, pri bolesti hlavy, svalov. Tento olej taktiež omáha pri inhalácii zmierniť opuch nosovej sliznice (upchatý nos), pomáha pri závratoch a mdlobách. Keď sa natiera na postihnuté oblasti, zmierňujú tráviace ťažkosti, žalúdočné kŕče, svalové napätie, podvrtnutie, bolesti kĺbov, pomliaždeniny, odreniny, vredy a bolesť a opuchy v súvislosti s bodnutím hmyzom.

Mnoho z bylín použitých v produktoch Siang Pure, vrátane mäty piepornej, gáfru , klinčeka a škorice, sa dováža z Číny, aby bola zabezpečená účinnosť pôvodného vzorca. Zároveň sú pri výrobe využívané moderné technológie pre zabezpečenie maximálnej možnej kvality produktov rady Siang Pure.

Výrobný proces produktovej rady Siang Pure je plne v súlade s normami GMP. Práve to je ďalší faktor, ktorý zaisťuje dôveru náročného thajského spotrebiteľa v produkty Siang Pure po celé generácie . Vďaka kvalite a dôvere zákazníkov je firma Bertram Chemical (1982) Co.,Ltd. schopná v súčasnosti dodať veľké množstvá produktov, ktoré uspokoja potreby spotrebiteľov po celom svete. Výrobky Siang Pure preto neustále hľadať svoju cestu do regálov thajských domácností, alebo do vrecka alebo kabelky pri cestovaní.

Zloženie pri 100ml oleja: 

- Gáfor 8g (prírodný gáfor vyrobený z dreva alebo zo živice gáfrového vavrínu. Má antiseptické, analgetické a protizápalové účinky)
- Methyl salicylát 3,4ml (Gaulterínová silica je prírodným produktom mnohých druhov rastlín) 
- Mentol 35,4g
- Klinčekový olej 0,3ml
- Olej z mäty priepornej 41,8ml
- Škoricový olej 0.2ml


 Tento produkt je vyrobený podľa štandardu GMP!

Specification
Technical parameters
Package content 1x sklenená nádoba s obsahom 7ml oleja
Certificates GMP
Reviews (0)

Write a reviewNote: HTML is not translated!

Bad            Good

Related Products