Siang Pure balzam biely 12g

Siang Pure balzam biely 12g

Brand: Bertram Chemical (1982) Co.,Ltd.
Product Code: BAO-14-013
Availability:
298
Price: 5.90 €
Description

Mnoho z bylín použitých v produktoch Siang Pure, vrátane mäty piepornej , gáfru , klinčeka a škorice , sa dováža z Číny , aby bola zabezpečená účinnosť pôvodného vzorca. Zároveň sú pri výrobe využívané moderné technológie pre zabezpečenie maximálnej možnej kvality produktov rady Siang Pure.

Výrobný proces produktovej rady Siang Pure je plne v súlade s normami GMP. Práve to je ďalší faktor, ktorý zaisťuje dôveru náročného thajského spotrebiteľa v produkty Siang Pure po celé generácie . Vďaka kvalite a dôvere zákazníkov je firma Bertram Chemical (1982) Co.,Ltd. schopná v súčasnosti dodať veľké množstvá produktov, ktoré uspokoja potreby spotrebiteľov po celom svete. Výrobky Siang Pure preto neustále hľadať svoju cestu do regálov thajských domácností, alebo do vrecka alebo kabelky pri cestovaní.

Siang Pure biely balzam je čistá kompozícia rastlinných výťažkov. Biely balzam Siang Pure je vhodný na štípance, pri bolesti hlavy a inhaláciou na uvoľnenie upchatých dutín.

Siang Pure biely balzam taktiež kombinuje  v sebe vlastnosti niektorých komponentov, ktoré zlepšujú prietok krvi, umožňujú svalom relaxovať a zároveň znižuje riziko zápalu kĺbov a šliach.

Zloženie: 

- Gáfor 16% (prírodný gáfor vyrobený z dreva alebo zo živice gáfrového vavrínu. Má antiseptické, analgetické a protizápalové účinky)
- Methyl salicylát 18% (Gaulterínová silica je prírodným produktom mnohých druhov rastlín) 
- Mentol 28%

Specification
Technical parameters
Package content 1x 12g glass bottle
Reviews (0)

Write a reviewNote: HTML is not translated!

Bad            Good

Related Products