Originál Tigrí Balzam SOFT 25g

Originál Tigrí Balzam SOFT 25g

Brand: Haw Par Tiger Balm (Thailand) Ltd.
Product Code: BAO-14-010
Availability:
354
Price: 8.30 €
Description

Moderná varianta vychádzajúca z pôvodnej receptúry Tigrieho Balzamu, ktorý bol obohatený o jemnú levanduľovú vôňu. Balzam spája v sebe tradíčnú liečivú silu pri bolestiach hlavy a ponúka okamžitú úľavu pri  bolestiach svalov a kĺbov. Tigrí balzam SOFT je taktiež veľmi vhodný pre uvoľnenie stuhnutých svalov a pri inhalácii účinný na uvoľnenie upchatého nosa. 

Používanie Tiger Balm SOFT so sebou prináša relaxačný pocit (aromaterapia), je skvelý vreckový spoločník pre drobné neduhy - či už doma, v práci alebo na cestách. 

Balzam je zabalený v krabičke s dózou s obsahom 25g jemného tigrieho balzamu, ktorý je vyrobený firmou Haw Par Tiger Balm (Thailand) Ltd. 

Použitie Tiger Balm-u:

  • Boľavé svaly – Tigria masť pôsobí blahodárne na bolestivé svaly a kĺby. Zmierňuje prejavy artrózy a artritídy. Kľúčovými zložkami sú mentol a mätový olej, ktoré sa považujú za prírodné lokálne anestetiká
  • Svalové napätie - uvoľnenie stuhnutých svalov
  • Dýchanie – Ľudia trpiaci dýchacími ťažkosťami môžu aplikovať masť na hruď a pod nosné dierky. Umožní ľahšie dýchanie, pokojnejší spánok, uvoľnuje upchatý nos.
  • Bolesť hlavy – Či už migréna alebo obyčajná bolesť hlavy môžu byť paralyzujúce. Pri takýchto ťažkostiach nám môže poslúžiť tigria masť ako prvá pomoc. Malým množstvom mastičky potrieme spánky a jemne vmasírujeme, taktiež možno aplikovať na celé čelo.
  • Bodnutie hmyzom – Kempovanie je zábavný spôsob ako dostať celú rodinu na čerstvý vzduch. No pekný letný výlet môže byť znepríjemnený otravným hmyzom ako sú komáre, muchy a iný bodavý hmyz. Bodnutie hmyzom môže byť veľmi nepríjemné. Tigria masť je ideálnym riešením na zmiernenie svrbenia a bolesti.

Zloženie:

- Gáfor 10% (prírodný gáfor vyrobený z dreva alebo zo živice gáfrového vavrínu. Má antiseptické, analgetické a protizápalové účinky)
- Mentol 12 % (mentol má chladivý účinok)
- Cajuput olej 13% (vyrobený z listov stromu Melaleuca leucadendra, má analgetické a antiseptické účinky)
- Klinčekový olej 1,5%
- Parafín a vazelína

Specification
Technical parameters
Package content 1x 25g bottle
Reviews (0)

Write a reviewNote: HTML is not translated!

Bad            Good

Related Products